Ремонт газової колонки Vaillant в місті Київ

Історія торгового бренду «Vaillant» починається ще з далекого 1874-го року, свого часу ця компанія створена самим Йоханом Вайллантом. який сам із знайомої та надійної нам, Німеччини. З давніх-давен підприємство «Vaillant» є світовим лідером у сфері технологій як вентиляційного так і обігрівального обладнання. Головною і найпопулярнішою ознакою цієї марки є те, що ця високоякісна техніка працює безперебійно і забезпечує подачу гарячої води споживачеві, а також завдяки багатому вибору модифікацій газових колонок, встановити їх можна практично в будь-якому місці, де буде доступна проточна вода і безперебійне надходження природного газу. В даний час є великий вибір газового опалювального обладнання Vaillant. Доступність на них вас просто зобов'язані порадувати, якщо вважати, що Vaillant це чистокровний німець.
Поширені поломки колонок Вайлент
Ремонт газовых колонок Vaillant

Найбільш загальнопоширеними несправностями цих колонок-це:

- відсутність полум'я в запальній системі;
- передчасне тухне полум'я;
- неприродно жовтий або червоний відтінок полум'я, горіння переривчасте;
- неправильне налаштування газової системи;
- періодичне відключення колонки;
- пальник функціонує після вимкнення гарячої води;
- висока температура нагрівання корпусу колонки;
- водяні патьоки під днищем;
- колонка почала протікати.
Всі вище перераховані поломки або несправності газових колонок усувають наші фахівці.

Викликати майстра можна за тел. 068-413-56-18

Час, коли варто було б купувати нову колонку, давно минуло так як надійніше буде підкорити перевірену роками вашого надійного помічника по дому . Але все ж таки, якщо у вас дилема «лагодити або придбати нову» ми наполегливо рекомендуємо –лагодити!

Обслуговування газових колонок Vaillant


Або щоб запобігти ремонту, замовляйте майстра для профілактики, яку загалом варто проводити як мінімум 1 раз на рік. Для цього варто зателефонувати нам і замовити майстра додому, у зручний для вас час, а для того щоб ваш дзвінок був оброблений найбільш ефективно вкажіть модель газової колонки і, несправність, яка потребує ремонту, щоб наш майстер взяв з собою всі потрібні інструменти , це дозволить оперативно зробити ремонт чи профілактику не змушуючи замовляти його вдруге, що збереже ваші гроші та час.

ремонт колонок вейлант

До речі, ми настійно не рекомендуємо пробувати зробити колонку самим, незалежно від якого роду поломка: не надходить газ чи ні достатнього напору води, а особливо в тих випадках, якщо ви відчули запах газу при увімкненій колонці. Щоб запобігти появі серйозніших наслідків, довірте цю справу майстрам своєї справи, які мають уявлення про всі можливі поломки, що можуть непередбачено трапитися з газовими колонками. Багато моделей у своїй конструкції мають електронні та механічні датчики, що вимагають від професіонала особливих знань та достатній досвід. Небажане самостійне ремонт вашого старого і вірного помічника, тому що деталі, які зносилися в випадки неправильного втручання можуть просто неправильно функціонувати, що призведе до серйозних неприємностей (таких, як витік газу, прорив водяних трубок і т.д.).

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок