Чому вода в газовій колонці погано нагрівається? Причини та ремонт.

Якщо Ваша газова колонка почала погано гріти воду – це перша ознака того, що колонці необхідне технічне обслуговування.

Так чому ж вода в колонці ледве тепла. Причин може бути кілька! Насамперед варто відзначити, що тиск газорозподільного пункту має бути 180 міліметрів водяного стовпа. Це норма нормальної роботи колонки. Якщо ця умова зберігається, переходимо до інших можливих причин цієї проблеми.
З досвіду наших ремонтних робіт, можемо виділитиголовні причини поганого нагрівання колонки:

  1. Забруднення сажею теплообмінника;
  2. Слабка потужність полум'я пальника газової колонки;
  3. Теплообмінник почав перегріватися;
  4. Тиск у газових трубах занадто слабкий;
  5. Знос теплообмінника;
  6. Давно не проводилося технічне обслуговування.
колонка плохо греет
 

Ця проблема може виникнути досить швидко, якщо по ваших трубах проходить жорстка вода. Теплообмінник знаходиться в постійному контакті з продуктами горіння (сажею), тому на його стінках накопичується шар сажі, то й заважає колонці підігрівати воду до необхідної температури. Висока температура також підвищує швидкість появи нальоту. У цій ситуації вам необхідне чищення теплообмінника. Для цієї роботи варто викликати майстра, який також проведе технічний огляд усіх елементів стовпчика.Слабка потужність полум'я пальника газової колонки.

Через недостатню потужність пальника не досягається потрібна температура в теплообміннику. У разі коли полум'я на пальнику слабке, це означає, що мембрана несправна і шток погано тисне на газовий клапан. Якщо мембрану деформовано або пошкоджено – вона підлягає заміні. Коли ж із мембраною все гаразд, потрібно шукати проблему в штоку, який має бути чистим, а прохід через сальник плавним.


Теплообмінник почав перегріватися.
Товстий шар відкладень на зовнішніх стінках теплообмінника (радіатора), який утворився в період його експлуатації, перешкоджає нормальному нагріванню.

Тиск у газових трубах занадто слабкий.
Причиною можуть бути газопровідні роботи у вашому будинку або районі. Проблема має сезонний характер, на яку не вплинутиме.
 
Знос теплообмінника
Теплообмінник зношується без регулярного технічного обслуговування. Різні відкладення ускладнюють процес подачі води, внаслідок чого вода не прогрівається, погана теплопередача. Саме ці фактори впливають на вихід із ладу теплообмінника.

Давно не проводилося технічне обслуговування
Для уникнення різного роду ремонту технічне обслуговування необхідно проводити раз на рік. Це дозволить забезпечити достатній напір води та досягти бажаної температури нагріву.
 

Наша служба здійснюємо ремонт газових колонок і, у разі потреби, дзвоніть нам!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок