Фітіль (запальник) не запалюється

Після короткого проміжку газова колонка вимикається. Що цьому передує основні причини поломки, і що робити далі.

колонка не зажигается
Згасання гноту іноді відбувається через деякий час нормальної роботи водонагріваючого пристрою, що провокується наступними причинами:
  • слабка повітряна тяга;
  • розряджання елементів живлення;
  • недостатній тиск води;
  • несправність аварійного реле.

Часто зустрічається, що газова колонка запалюється, і не горить, а відразу тухне. У такій ситуації потрібно відрегулювати колонку шляхом регулювання подачі холодної та гарячої води. У жодному разі не намагайтеся в гарячу воду додавати холодну, це призведе до миттєвого згасання полум'я. Крім того, це порушення правил використання колонки.

Випадки, коли спрацьовує запальник, і причини, що передують цьому:

Перша причина полягає у відсутності тяги. Наступна причина – це включення системи контролю, що не дозволяє газу потрапляти на момент розпалу.

Для перевірки тяги на колонці, потрібно скористатися сірником, піднісши її до вихідного отвору та поспостерігати – у випадку, коли полум'я нахиляється до димаря, це означає, що з тягою все гаразд. У разі, коли вогонь спокійний – потрібно чистити димоходу. він забився.

Досить часто проблемою є пошкодження п'єзоелемента. Можливо, проблема полягає в батарейках, які витратили свій експлуатаційний термін і які потрібно замінювати.

Іноді, самостійно визначити і полагодити подібну несправність досить складно. Трапляються випадки, коли, вирішуючи проблему самостійно ремонт може призвести до ще більших неприємностей. Високий рівень наших фахівців дозволяє нам гарантувати якісний ремонт газового обладнання будь-якої категорії складності вдома, у зручний для Вас час.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок