У чому необхідність обслуговування газових колонок

Сучасна газова колонка являє собою спеціальний пристрій, який призначений для нагрівання води. Нині подібні прилади користуються великою суперечкою у власників приватних будинків та квартир. Варто зазначити, що газова колонка вважається більш економною в експлуатації, ніж електричні або накопичувальні варіанти подібних приладів.

Газова колон (або проточний водонагрівач) - має простий але водночас надійний пристрій. Однак якою б якісною не була техніка, періодично вона виходить з ладу і ламається. У цій статті ми обговоримо, як відбувається технічне обслуговування колонок і наскільки часто воно потрібне.

Принцип роботи газової колонки

На вигляд сучасна газова колонка нагадує звичайну невелику шафу, до якому підключено кілька трубопроводів, якими пристрій подається вода газ. Усередині корпусу колонки встановлені спеціальні теплообмінники та кілька пальників.

Робочий процес починається з моменту відкриття крана, що подає гарячу воду. Спеціальний клапан пропускає газ, який потрапляє у пальник. При його згорянні з'являється тепло, яке нагріває воду всередині колонки та спрямовує її у відкритий кран. Залишки продуктів згоряння виявляються на вулиці за допомогою димаря.

Чому потрібно своєчасно обслуговувати газові колонки?

Обслуговування та очищення газової колонки являє собою обов'язкову процедуру, яку потрібно проводити як мінімум один раз в рік. Ця необхідність пов'язана відразу з кількома причинами.
обслуживания газовых колонок
По-перше, колонка працює на проточній воді і згодом усередині неї з'являється певний наліт, який заважає нормальній роботі пристрою, колонка просто перестає нормально гріти воду.

Друга причина, через яку обслуговування необхідна це економія. Справа в тому, що забруднені елементи колонки працюють менш ефективно, через що збільшується навантаження на деталі пристрою. Зрештою цей може призвести до серйозної поломки, яка вимагатиме великих фінансових витрат.

Тому краще вчасно пройти процедуру сервісного обслуговування і таким чином уникнути великих проблем з обладнанням.


Що таке обслуговування газової колонки?


Сьогодні компанії, які пропонують обслуговування колонок в Києві зазвичай, надають наступні послуги:

  • технічний огляд основних елементів пристрою;
  • мастило спеціальними складами рухомих частин конструкції;
  • перевірка термоапаратури (включаючи датчики перегріву та тяги);
  • тестування водяної та газової системи колонки (перевірка герметичності);
  • промивання та чищення теплообмінника (до цієї процедури також входить видалення накипу з труб);
  • заміна (при необхідності) ущільнювачів водяної та газової системи;
  • очищення газової колонки очищення пальника (в тому числі і чищення свічки).
обслуживание газовых колонок киев

Для чого потрібна чистка теплообмінника колонки?


Промивання теплообмінника це одна з найважливіших процедур, що виконуються в ході обслуговування колонки. Зазвичай на те, що він знаходиться в поганому стані, вказує сильний стукіт усередині корпусу колонки. Справа в тому, що вода, що проходить через нагрівач, має безліч домішок, включаючи такі елементи як сіль, кальцій і магній.

Всі ці речовини з часом осідають всередині колонки, при цьому в деяких випадках цей осад може досягати товщини в кілька міліметрів. Це значно знижує ефективність водонагрівального приладу, а також збільшуються енергетичні витрати.
Крім того, забруднений теплообмінник не тільки погано нагріває воду, але також і заважає її охолодженню. Згодом постійний перегрів призводить до руйнування внутрішнього покриття, а значить і більш серйозного і дорогого ремонту.


Сервісне обслуговування колонок вдома

Сьогодні багато фірм і компаній здійснюють роботи з обслуговування водонагрівальних пристроїв, у тому числі і газових колонок. Це дозволяє власникам колонок укладати договір, за яким фірма зобов'язується своєчасно (як мінімум раз на рік) проводити технічне обслуговування обладнання.

Крім того, фахівці компанії  а у разі підписання договору будуть зобов'язані проводити ремонтні роботи, якщо колонка вийшла з ладу.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок