ремонт газовой колонки
Більше 246 відремонтованих колонок у 2017 р.
ремонт колонки
У нашому штаті працюють виключно професіонали
ремонт газовых колонок
Оперативний виїзд по всьому Києву

Ремонт газових колонок вдома

 

Якщо Ви встановили газову колонку і хочете продовжити її експлуатацію на максимальні рядки, мешканцям міста Києва та Київської області (за домовленістю) наші фахівці, майстри, професіонали своєї справи, які розуміються на ремонті газових колонок (досвід роботи яких більше 10 років) допоможуть Вам.
 
Газова колонка - це хороший і ефективний спосіб заощадити на комунальних витратах, отримати незалежність від центральної системи гарячого водопостачання, а найголовніше - гаряча вода швидко та недорого! Газові колонки прості в експлуатації і дадуть вам якісне опалення та найголовніше в достатній кількості нагріти воду та підтримувати постійну температуру води.

Технічне обслуговування газових колонок

Технічне обслуговування протягом усього часу експлуатації колонки один з найважливіших пунктів. Технічний контроль необхідний для запобігання поломки газової колонки та забезпечить подальшу безперебійну роботу газового обладнання. Проблему легше запобігти, ніж усувати її наслідки.

Застереження: Ми наполегливо застерігаємо вас не усунуть поломку газової колонки самостійно. Адже здійснювати технічне обслуговування самостійно або надати це людині, яка не працює в даній галузі, може бути не тільки для вас, але і для вашого оточення. Факторами ризику можуть бути недотримання техніки безпеки, оскільки передбачає роботу, безпосередньо пов'язану з газом. В першу чергу це небезпечно для вашого життя та оточуючих вас людей, по-друге, можна отримати каліцтво чи інше ушкодження здоров'я. Надайте процес ремонту газових колонок кваліфікованим, компетентним професіоналам.

ремонт газовой колонки

Несправності газових колонок

 

Газова колонка не вмикається? Не працює? Тухне? Гасне? Технічні несправності?

 
Часті несправності, які вирішуються за допомогою спеціаліста (саме кваліфікація майстра стане запорукою безпеки). Виходячи з багаторічного досвіду робіт, ми підготували список поломок, що найчастіше зустрічаються:
ремонт газовой колонки киев
1. Колонка погано нагріває воду - порвалася мембрана (колонка засмічена, забита нагаром або сажею)
2. Сама колонка сильно нагрівається, гасне газ – спрацьовує захисний механізм (у водонагрівачі спрацьовує система захисту).
3. Колонка почала підтікати - знос водяної частини або теплообмінника.
4. Газова колонка не вмикається при відкритті крана гарячої води - проблемою може бути як слабкий напір води, так і її поломка самої газової колонки
5. У колонці почалися бавовни – причина, швидше за все, криється у водяному вузлі колонці. Також, можливий варіант, засмічення фільтрів у системі очищення води, або деформація мембрани.

6. Не регулюється подача газу або подача газу відсутня.

7. Витік газу. Найгірша поломка, яка може бути дуже небезпечною, адже при включенні стовпчика не повинно бути запаху газу! Не гайте часу і викликайте фахівців! Забороняється проводити ремонт газових колонок самостійно, лише фахівцями у цій галузі.

Кожна з перерахованих несправностей, так само як і будь-яка інша, буде усунена нашими професійними фахівцями у зручний для Вас час.
 
Ми, як служба з ремонту газових колонок, надаємо послуги з ремонту, очищення та обслуговування будь-якої моделі та марки газових колонок. Також варто зазначити, що абсолютно на всі проведені роботи по колонці майстер дасть гарантію.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок