Ремонт газової колонки Арістон в місті Київ


Арістон - це колонки, які можна встановити для опалення як великих, так і невеликих приміщень. Також можна відзначити, що такі газові колонки майже ніколи не виходять з ладу, і якщо відбуваються відмови, їх можна швидко усунути за допомогою послуг, що надаються нашими майстрами. Якщо говорити про популярність бренду, то серед покупців дуже популярні пристрої "Арістон турбо".

Переваги газових колонок Арістон

 • Простота дизайну та монтажу.
 • Економічний та компактний зовнішній вигляд.
 • Простий дизайн.
 • Кілька рівнів потужності, які можна регулювати за допомогою функціонального кольорового дисплея.
 • Безшумний на роботі.

На ринку колонки Ariston дуже популярні серед споживачів. Ці пристрої мають високоякісний теплообмінник і пальник, систему автоматичного керування, а головне безпечні.

Несправності газової колонки Арістон

1. Основний пальник не спалахує

 • Мембрана стала гірше реагувати на зміни тиску у водопостачанні: найчастіше це відбувається через скупчення бруду або вапна. Крім того, мембрана може втратити свою еластичність через природне старіння. У той же час він може навіть тріснути, що спричинить витік. Щоб усунути несправність, почистіть або замініть її.
 • Акумулятори у пристрої запалення селі: середнього рівня заряду батареї вистачає на 6-12 місяців.
 • Димохід забитий: якщо датчик тяги реєструє і видає помилку, газовий клапан блокується, і колонка відключається з метою безпеки. Щоб переконатися, чи є тяга в димарі, перевірте з аркушем паперу - він повинен всмоктуватись через повітряний потік. Якщо підозра підтвердиться, димар повинен бути очищений.
Ремонт газовой колонки Аристон

2. Тиск води в гарячих кранах різко впав

У цьому випадку може спостерігатися мимовільне демпфування пальника. Причиною цього явища зазвичай є незначне зменшення труб теплообмінника через накопичений накип. Щоб виправити цю ситуацію теплообмінник необхідно промити. Впускний патрубок від'єднують від труби, потім надягають на неї гумовий шланг (закріплений хомутом) і заливають придбаний у магазині засіб для видалення накипу через іригаційний агент.

Заповніть під тиском, тому що інтенсивна реакція може виштовхнути рідину. Після закінчення деякого часу, вказаного в інструкції з експлуатації пристрою, необхідно знову підключити трубу до труби теплообмінника та відкрити будь-який клапан. Після спуску води з розчиненого накипу з теплообмінника колонку можна використовувати повторно.

3. Витік із газової колонки

Якщо вдома використовується стара газова колона, за нею часто потрібно спостерігати. У цьому випадку бажано замінити весь радіатор для ремонту водонагрівача. Проте вартість таких деталей може сягати 30% від ціни колонки. Тому бажано паяти пошкоджену ділянку, використовуючи послуги майстра.

Найчастіше отвори розташовані на трубі, розташованій зовні теплообмінника. Якщо джерело витоку та місце виявлено, перше, що потрібно зробити, це зробити деякі дії.

 • Злити воду з радіатора, відкривши кран у раковині або баку і відкрутивши накидну гайку на гілці подачі холодної води.
 • Через те, що колонка в більшості випадків встановлена ​​над кранами в будинку, вода з радіатора водонагрівача стікає під дією сили тяжіння.
 • Для усунення рідини, що залишилася, використовуйте компресор або побутовий пилосос.


Зазвичай процедура паяння не повинна викликати проблем. Перше, що майстру потрібно, це місце, де було виявлено пошкодження, зачистити наждачним папером і знежирити розчинником. Олово виготовляється за допомогою будь-якого доступного припою з використанням потужного паяльника. Каніфоль використовується в якості потоку.

Після нанесення тонким шаром припою пошкодженої області його товщина збільшується до 2 мм. Потім проводиться повна візуальна перевірка сопла. Якщо ви знайдете зелені утворення, то ви можете бути впевнені, що в цьому місці скоро з'явиться нова дірка, тому цю ділянку труби також краще припаяти.

Ремонт газовой колонки Аристон киев

4. Газ горить у колонці, але вода не нагрівається

Вихід трохи теплої води з колонки може передувати кільком причинам. Насамперед пристрій може не мати достатньо енергії. Щоб переконатися в цьому, уважно прочитайте документацію до пристрою.

Крім того, через банальне засмічення пристрою може статися недостатнє нагрівання води, що буде підтверджено кольором палаючого газу та появою сажі під водонагрівачем.

Крім того, температура води може не досягати необхідного параметра через низький тиск газу. Щоб усунути несправність, зробіть таке:

 • відрегулюйте клапан гарячої води;
 • почистіть пристрій;
 • зверніться до фахівця.

Вище ми розглянули типові несправності газової колонки, які є найбільш поширеними і можуть бути усунені. Але якщо власник не довіряє своїм силам, найкраще довірити ремонт фахівцям!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок