Ремонт газової колонки Beretta в місті Київ

Beretta – великий італійський бренд, що виробляє електропобутове та газове обігрівальне обладнання: газові водопроточні колонки, бойлери, газові котли, як підлогові, так і настінні з атмосферними пальниками, електричні акумуляторні водонагрівачі та багато іншого.

З 1996-х років компанію «Beretta» викупив концерн «Riello», який ще далекого 1922 році заснували велику компанію брати Рієлло, і зараз є однією з топових і надійних корпорацією Італії з бездоганною репутацією практично протягом століття.

Обслуговування газових колонок Беретта

В інструкції до газового обладнання Беретта прописані докладні вимоги щодо експлуатації техніки безпеки, при дотриманні їх виробник гарантує справну роботу пристрою не менше 10 років, але оскільки колонки пропрацювали досить тривалий час вони можуть вийти з ладу.

Для того щоб ви не витрачали гроші на купівлю нових опалювальних приладів, наша служба пропонує високоякісний ремонт, але ремонт найкраще його попередити профілактикою, послуга, яка також є у нашому арсеналі послуг.
Ремонт газовых колонок Beretta
Для продуктивної, безпечної та тривалої роботи водонагрівача ми рекомендуємо бажано 1 раз на рік проводити технічний огляд газової установки силами наших професійних фахівців.

Обслуговування газових колонок, як правило, включає наступні роботи:

- усунення нагару з електрогрілки;
- чищення окалини з елемента запалювання (це для зразків з п'єзоелектричним розпалом);
- очищення камери горіння;
- перевірка відключення та включення водонагрівача;
- перевірка стану обтискань, а також ущільнення на постачаючих магістралях газу та води;
- перевірка, а також налаштування тиску газу.
 
Але все ж таки систематична профілактика не може гарантувати, що деякі деталі газової колонки не вийдуть з ладу. Через свою тривалу роботу деякі компоненти, хоч і якісні, мають властивість зношуватися, у цьому випадку наші кваліфіковані фахівці вчасно прийдуть до вас на допомогу.

Ремонт колонок

ремонт колонок беретта киев
Основними і досить поширеними проблемами в газових колонках Беретта наступні:
  1. Немає іскри;
  2. Іскра пробиває в не тому місці;
  3. Несправність запальника, або пальник не спалахує;
  4. Не вдається налаштувати тиск газу;
  5. Пальник після закриття гарячої води працює;
  6. Погано гріє;
У той час як ви відкриваєте кран з гарячою водою або приймаєте черговий душ газова колонка може непередбачено зламатися, перестати вмикатися або погано нагрівати воду. Насамперед можна перевірити колонку самостійно на наявність того, чи не сіли батарейки якщо це техніка з електронним розпалюванням, чи достатньо хороший тиск холодної води, перевірити чи відкрито кран подачі газу та зовні оглянути колонку на наявність деформацій мембран або трубок.

Але якщо проблема більш серйозніша найкраще, ремонт газової колонки довірити нашому майстру, який пройшов інструктаж по роботі з газовим обладнанням і має достатній досвід, оскільки справа буде з газонебезпечним обладнанням.


Дзвоніть та замовляйте виїзд нашого майстра для повної діагностики та ремонту газової колонки Beretta!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок