Ремонт газової колонки JUNKERS в місті Київ

На даний час газові колонки Юнкерс вважаються досить непоганими і якісними нагрівальними приладами. Ніщо не вічне і так само з роками колонки ламаються при недотриманні правил експлуатації, утворенні накипу особливо якщо жорстка вода, перепадах напруги в електромережі, корозії корпусу.

У газових колонках Юнкерс є датчики безпеки що дозволить бути спокійним що нічого не трапиться до приїзду фахівців, вони бувають як автоматичні, так і механічні, наші майстри вивчать вашу обігрівальну систему і вживуть заходів щодо усунення проблеми, що виникла.


Всі колонки мають захист від непередбачених проблем, і Юнкерс не виняток у пристрої нагрівання є такі датчики:

 • датчик полум'я або горіння – ключовою функцією даного датчика є контроль полум'я, якщо ж полум'я зникає – тут же спрацьовує датчик що призводить до перекриття надходження газу.
 • тяги – він знаходиться вгорі колонки і пов'язаний з димарем, щоб у разі витоку продуктів згоряння він забезпечував достатню вентиляцію, що запобігатиме попаданню газу в приміщення, крім цього він природно не дозволить включитися колонці.
ремонт колонок юнкерс
 • перегріву (термореле) – він знаходиться на трубах теплообмінника, щоб не допустити нагрівання води згори допустимої температури, оскільки це призведе до пошкоджень труб. Якщо термореле визначить, що занадто висока температура він автоматично відключить колонку.
 • поток води – якщо кран гарячої води закритий, пристрій захисту потоку відключить обладнання.
 • низького напору води – він відключає колонку, якщо тиск води дуже маленький або його немає зовсім.
Ці захисні система дозволяє впевнено і не боячись використовувати газове нагрівальне обладнання.

Основними та характерними поломками вважаються такі проблеми:

 • тухне газова колонка Юнкерс – можлива поломка в клапані, сенсора димохідних газів або термопари.
 • занадто холодна вода – швидше за все справа в теплообміннику.
 • колонка видає бавовни або перегрівається – причиною може бути засмічення накипом або зламаний радіатор.
 • капає колонка – проблеми можуть бути з прокладкою або теплообмінником.
 • гасне при спробі запалення – проблеми з контролем вогню.
 • сама відключається.
Всі вище перераховані поломки або несправності газових колонок усувають наші фахівці.

Викликати майстра можна за тел. 068-413-56-18

Систематична профілактика Юнкерс, запропонована нашою службою, дозволить вам бути не турбуватися про справність роботи нагрівального обладнання. Окрім цього, наша спеціалісти пропонує якісний та швидкий ремонт газових колонок Junkers, що дозволить у найкоротші терміни привести у справність вашу котельню.

ремонт газовых колонок юнкерс
Довірте ремонт професіоналам

Природно ви можете і самі зробити ремонт газових колонок Юнкерс, але краще ця справа довірити професіоналам. Для того щоб зробити ремонт самому вам потрібно встановити причину несправності, спеціальне обладнання для діагностики та ремонту, мати оригінальні запчастини, а також має достатній досвід роботи з газовим обладнанням. Крім цього, у вас має бути досвід роботи з таким обладнанням. Висновок напрошується сам собою – це у компетенції справжнього профі своєї справи.

Якщо ви не досвідчений у роботі з газовим обладнанням, краще замовити нашого майстра і в найкоротший термін він приїде до вас на допомогу , Здійснить технічний огляд, обслуговування, промивання теплообмінника або профілактику газових колонок Юнкерс і не тільки, після чого не варто турбуватися про його несправність. Ми пропонуємо якісне обслуговування нагрівального обладнання та діагностику несправностей, а також своєчасний ремонт при виявленні дрібних несправностей або великої поломки із заміною деталей.

Замовляйте ремонт або послугу профілактики газових колонок Junkers у нас!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок