Колонка потекла, протікає, тече. Причини та як виправити.

 

Ми досить часто стикаємося з проблемою течі газової колонки. У цій статті ми підготували матеріал, який розкриє суть проблеми і пояснить, чому почала протікати газова колонка.

потекла газовая колонка
  • Природне зношування з'єднань колонки. Швидше за все необхідна заміна гумової прокладки ущільнювача, що розділяє шланг і трубу.

  • Порушена герметичність теплообмінника. Проблема криється в сполучних трубках, які так само, як і прокладки мають властивість зношуватися. Тому, утворюється корозія і мікротріщини, в яких і утворюються краплі води. Якщо вода капає з самого центру, то в даній ситуації проводитися пайка теплообмінника або проводити його заміну.

  • Проблема з водяним вузлом. Несправність водяного вузла. Мембрана водяного вузла дала тріщину, після чого вода почала потрапляти у газовий вузол.

  • Відсутність щорічного обслуговування колонки.
Всі перераховані причини того, що колонка почала протікати, досить серйозні, впоратися з якими самостійно досить складно. Тому, якщо надумали усувати цю проблему самостійно – не нехтуйте правилами безпеки. Якщо ж ви не бажаєте ризикувати своїм здоров'ям, не витрачати даремно час і нерви – звертайтеся до нашої служби з ремонту та обслуговування газових колонок у Києві – ми Вам допоможемо!
 
Однак при виконанні робіт слід пам'ятати про заходи безпеки при ремонті та експлуатації пристроїв такого типу. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то краще все ж таки не ризикувати, а звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок