Чистка теплообмінника газової колонки

Як ви знаєте, колонки діляться на 2 групи - проточні та накопичувальні. У цьому матеріалі ми говоритимемо про проточні колонки. Головною перевагою таких колонок є те, що паливо для них є досить дешевим. До «мінусів» можна віднести підвищений ризик пожежі та вибуху.

Чому потрібне чищення газової колонки від накипу?

Такі речовини як накип і вапняковий наліт мають властивість осідати на поверхні нутрощі самої колонки. Це відбувається під час її використання та під час самого нагрівання води. Швидкість утворення накипу залежить від жорсткості води у ваших трубах, а також від того, як часто Ви використовуєте газовий водонагрівач в особистих цілях.

 

Коли час чистити газову колонку?

Найчастіші ознаки того, що вашій газовій колонці необхідне чищення наступні:
 
  • головний пальник важко підпалюється;
  • через кілька хвилин роботи колонка вимикається;
  • спрацьовує датчик захисту;
  • швидко відключається основний пальник;
  • зменшився напір гарячої води на виході з колонки;
  • почала довго нагріватися вода.
чистка газовой колонки

Як уже зрозуміло, в газовій колонці накип відкладається в теплообміннику, який нагріває воду перед подачею у ванну чи кран. Тут видалення накипу в газовій колонці страшне тим, що теплообмінник може повністю нею забитися, в такому разі необхідно буде змінювати колонку.

Image

Загалом чистка теплообмінника газової колонки від накипу зводиться до очищення мідних труб самого радіатора, якими тече вода. Подібних трубок у колонці не одна – по одній тече холодна вода, по іншій там, де відбувається нагрівання і третя, де вже буде гаряча вода. У всіх цих трубках також видалятимуться непотрібні речовини.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що такий процес очищення накипу з теплообмінника газової колонки - Завдання не з простих, основна труднощі полягає в правильному розборі і зборі колонці. Подібні завдання варто довірити лише професійним газовикам, з яких і складається наш штат співробітників. Звертайтеся до нас!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок