Що робити якщо хлопає газова колонка?

Плескання газової колонки - це показник того, що в ній накопичилася зайва кількість газу перед запаленням . Газ повинен змішуватися з повітрям у рівних пропорціях, якщо газу надходить більше, відбувається неприємний гучний звук.

Деякі люди нехтують таким показником несправності. Якщо вчасно зреагувати, можна уникнути серйозніших проблем. Необхідно усувати поломку як найшвидше. Найчастіше з так званим «плесканням» газової колонки стикаються власники обладнання старої конструкції, у яких постійно горить гніт. Причина полягає в пізньому підпалюванні газу в основному пальнику. Газ поєднується з повітрям і накопичується в теплообміннику. Колонка має запалитись плавно, без шуму. Якщо ж вона несправна - відбувається невеликий приглушений звук, як тільки гніт підносять до газу.

Причини плескання газової колонки

Є кілька основних несправностей, через які виникає бавовна:

  • Слабка тяга або її відсутність
  • Нестача свіжого повітря в приміщенні
  • Деформація кожуха. При деформації корпусу іскрова свічка пробиває на корпус
  • Погана якість газу. Якщо газ має великий відсоток домішок, він голосно спалахує
  • Неправильне положення полум'я запального ґноту
  • Неправильне положення іскрової свічки. Вона розташована поряд із пальником, а систематичне нагрівання може опустити її вниз
хлопает газовая колонка

Як позбутися плескання?

Перше і основне правило - перевірка тяги в димарі. В основному, у всіх колонках знаходиться спеціальний отвір у кожусі. Якщо його немає, то тяга перевіряється під димовим ковпаком. Якщо все гаразд, тягу можна відчути за допомогою долоні. Менш слабка тяга перевіряється полум'ям сірника. Якщо воно суттєво відхиляється, то цього цілком достатньо, щоб не перейматися. За відсутності тяги користуватися колонкою заборонено. Як правило, вона пропадає при обваленні каналу або потраплянні до нього сторонніх предметів. У такій ситуації потрібно дзвонити до спеціальних служб, які проводять чищення димаря.

Не обов'язково проблема буде в димарі. Друге правило - стежити за надходженням повітря до приміщення. Зараз багато хто встановлює пластикові вікна, які є герметичними і не здійснюють достатній повітрообмін. Щоб усунути цю проблему, потрібно встановлювати припливні клапани на вікнах. Під кухонними дверима спеціально залишають невелику щілину знизу, яка відповідає за правильну подачу повітря.

Якщо тяга хороша, а плескання все одно є, потрібно негайно перевірити і відремонтувати газову колонку! Але слід пам'ятати, що краще звернеться до спеціально навчених людей і знаючих фахівців. Це дуже небезпечно! Якщо немає певних знань про роботу та призначення всіх вузлів колонки, немає досвіду роботи з даним обладнанням та немає потрібних інструментів, не варто ризикувати!

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок