В газовій колонці не регулюється газ: причини та ремонт

Подача газу в сучасних газових колонках здійснюється з можливістю регулювання потужності потоку. Не вдається відрегулювати тиск газу, якщо є якісь несправності в системі подачі, або вийшли з ладу деталі конструкції.

 

Причини поломки

Причинами неможливості регулювання потужності газу можуть бути такі технічні варіанти:
 
  • Порушено тиск у магістралі. У цьому випадку при включенні газової плити полум'я буде стабільно невеликим.
  • Несправний регулятор газової колонки. При виході з ладу регулятора рівень тиску газу буде відповідати одному режиму
  • Проблеми з автоматом. Несправність газового автомата може бути пов'язана з поломкою окремих деталей або виходом із ладу програми. Внаслідок цього тиск на пальнику плити знаходиться на одному рівні, що стає причиною невеликого полум'я, без можливості зміни режиму
  • Несправна ручка регулювання газу. При повороті ручки перемикання режимів не відбувається їхньої зміни
  • Присутня засмічення фільтра водогазового автомата
 
Поломка може бути пов'язана і з іншими причинами, і тільки професійна діагностика дозволяє їх виявити.

Що робити, якщо не регулюється газ?

Не варто намагатися самостійно виявляти та усувати причину несправності. Деякі власники газового обладнання вважають, що впоратися з такою ситуацією можна за допомогою перемикачів. Насправді дані елементи не мають відношення до кардинального вирішення проблеми газового тиску.
 
Якщо проблеми з тиском виникли через зниження сили магістрального потоку, то вирішити подібне питання зможе лише служба з ремонту. При деяких неполадках, існує загроза вибуху обладнання, що може спричинити серйозні травми, і надає загрозу для життя. За відсутності можливості керування тиском у колонці, слід, якнайшвидше, звернеться за допомогою до фахівців.

Де можна замовити якісний ремонт газової колонки недорого

 

Несправність газового обладнання викликає проблеми з його експлуатацією, і може становити серйозну загрозу для людей. При виникненні порушень у системі подачі тиску потрібна допомога фахівця.

не регулируется газ колонка
Звернувшись у наш ремонтний сервіс, ви зможете отримати професійну допомогу, і вирішити проблему швидко. Фахівці компанії проводять діагностику обладнання із використанням сучасних приладів. В результаті діагностування виявляються причини несправностей, і приймається рішення про найбільш економічний та ефективний спосіб їх усунення.
 
Якщо у вас виникли проблеми з тиском в газовій колонці, не розкуйте, намагаючись все виправити самостійно. Краще за професійних фахівців це питання не вирішить ніхто. Ми працюємо з різними моделями газового обладнання і готові завжди прийти на допомогу. Усі послуги надаються на високому професійному рівні за вигідною ціною. Звертайтеся – вирішимо будь-яку проблему.

 

Викликати майстра

 

Залишаєте заявку на виклик фахівця за телефоном
 068-413-56-18. По телефону уточнюєте причину виклику майстра, район, де знаходитесь і час приїзду майстра.

майстер ремонту колонок

ремонт колонок

 

Виїзд додому

 

Майстер приїжджає в обумовлений час. Ремонт колонки відбувається вдома у клієнта, з метою менших витрат на його перевезення.

 

Обслуговування та ремонт

 

перелік робіт з усунення проблем.

ремонт колонок